Opinie absolwentów
Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na te studia. Dużym atutem jest wyłącznie warsztatowy sposób prowadzenia zajęć. Doświadczeni prowadzący (coachowie, trenerzy), którzy nie tylko z wielkim zaangażowaniem pracują ze studentami, ale są też dla nich źródłem inspiracji. 
Niezwykłe studia. Szczerze polecam. 
Beata Gmerek, Absolwentka Studiów CiM 2017/2018
Beata.gmerek07@gmail.com
 
Szczerze polecam te studia. Atmosfera bardzo fajna, z przyjemnością przyjeżdżałam na nie.
A sam coaching uważam, że nie jest tylko dla coachów, przyda się każdemu na każdym etapie życia niezależnie od dziedziny, którą się zajmuje.  Te studia zmieniły moje podejście do życia i znacząco wpłynęły na sposób komunikacji z innymi ludźmi.
Anna, nauczycielka. Absolwentka Studiów CiM 2017/2018
 
Podyplomówka Coaching i Mentoring Organizacyjny na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ to coś znacznie więcej niż studia. To przygoda, ogromna nauka i podróż wewnętrzna jednocześnie. Doświadczenie, które pomaga uwierzyć w zasoby własne i innych, odnaleźć motywację i zaangażowanie oraz pogłębienie wspaniałego obszaru rozwoju osobistego jakim jest coaching i mentoring. Efekt końcowy dla każdego uczestnika jest inny i nieprzewidywalny i otwiera kolejne nowe życiowe rozdziały. Dla mnie jest to początek nowej drogi jako lidera zespołu, w przyszłości inicjatora neurocoachingu w Polsce i transformacji wewnętrznej ogarniającej otoczenie w którym żyję i pracuję. Ogromne dzięki!
Paulina Kaźmierska-Grębowska, Absolwentka Studiów CiM 20172018
kazmierskapaulina@biol.uni.lodz.pl
 
Rozpoczynając te studia usłyszałam, że “nic nie będzie po nich takie samo” i po tych 10 miesiącach tak właśnie czuję. To studia, które pozwalają przede wszystkim lepiej poznać siebie - przez pryzmat zawodu, ale też pracy w grupie, budowania relacji, komunikacji. Fantastyczne jest grono trenerów, z którymi mieliśmy okazję pracować - zróżnicowane, ale jednakowo merytoryczne i autentyczne. Dziękuję.
Agata Landzwójczak, Absolwentka Studiów CiM 2017/2018
 
Te studia to przede wszystkim zmiana światopoglądu, relacji z ludźmi, przełamanie własnych ograniczeń! Fantastyczni wykładowcy pokazali, że człowiek niesie ze sobą tyyyle balastu i może go tak po prostu zrzucić, rozwiązać swoje problemy w towarzystwie coacha bo rozwiązanie zna sam!
Ale żeby potrafić skupić się na kliencie studia zmieniły przede wszystkim nas! To czego doświadczyłam na zajęciach jest dla mnie po prostu nieocenione! Jestem innym człowiekiem niż w październiku – jestem sobą! Ja to widzę, moje otoczenie to widzi! Wiele problemów przestało istnieć – choć może brzmi to jakość górnolotnie, bajkowo, nierealnie to naprawdę tak jest. Kiedyś znalazłam taki cytat „ Życie to 10% tego co nas spotyka i 90% tego jak to odbieramy” Studia pokazały mi że tak istotnie jest – na szczęście! 
Studia ogromnie związały naszą grupę. Niebywałe jest ile przyjaźni zawiązało się przez te kilka miesięcy – i jestem pewna że będą to kontakty na dłuuuugie lata.
Wiele osób nabija się z tego kierunku – już mi to nie przeszkadza. Ja czuję, że wzięłam stąd wszystko czego w życiu potrzebowałam!
Jestem Wam dozgonnie wdzięczna, że organizujecie takie studia! DZIĘKUJĘ!!!
Ola Komar, Absolwentka Studiów CiM 2017/2018
aleksandra.91@tlen.pl
 
Studia dały mi nowe spojrzenie na siebie na otoczenie miejsce w jakim jestem i czy to do czego zmierzam jest moje czy tylko mi się wdaje że tak jest.  
Kierunek ten cenię ze wykładowców ale też za ludzi jakich tu poznałem i z jakimi przyszło mi tu pracować. To oni są motorem do zmiany. 
W trakcie tych studiów wiele razy wychodziłem ze swojej strefy komfortu łamiąc swoje ograniczenia na początku bywa to straszne ale jest to potrzebne.
Dużo rzeczy zabieram dla siebie by wykorzystać je w życiu prywatnym ale też cześć w zawodowym.
Kierunek koniecznie polecam choć mało znajomych wie na czym ten Coaching polega.  
Adam Komar, Absolwent Studiów CiM 2017/2018
 
Nie ma drugich takich studiów. Nie ma drugiego takiego zespołu prowadzących. Wiem – truizmy…Ale wiem też ile wiedzy, tej ugruntowanej praktycznie wynieśliśmy z tych studiów, ile zmian zaszło w naszych głowach…Po nich świat już nigdy nie będzie taki sam, bo widzimy więcej… 
Sebastian, Absolwent Studiów CiM 2017/2018
sebastianhalko@o2.pl
 
Fantastyczna przygoda, wspaniali ludzie, ciekawe zajęcia. To szkoła do której chce się chodzić a po jej zakończeniu pozostaje niedosyt. Chcesz więcej i więcej…
Beata Chęcińska, Absolwentka Studiów CiM 2017/2018
b.checinska@interia.pl
 
To, co jest mocną stroną tych studiów, to ogromna ilość ćwiczeń praktycznych. Właśnie dzięki regularnej pracy warsztatowej czuje się teraz świetnie przygotowana do pracy jako coach i rozpoczęłam już swoją praktykę.  Wykładowcy są kompetentni i pomocni, a atmosfera w grupie na naszym roczniku była po prostu rewelacyjna. Mnóstwo się nauczyłam, a przy okazji świetnie spędziłam czas! 
Polecam studia wszystkim zainteresowanym pracą w charakterze coacha, ale także tym, którzy chcą po prostu lepiej zrozumieć siebie i skuteczniej komunikować się z innymi JTo jest kapitał, który przyda się wszędzie – zarówno w pracy, jak i w życiu rodzinnym oraz towarzyskim.
Agnieszka Janiszewska-Szczepanik, Absolwentka Studiów CiM 2017/2018
janiszewska.aa@gmail.com
 
Studia były dla mnie okazją na porządne i pogłębione przewietrzenie głowy i serca :) Polecam serdecznie! 
Dorota, Absolwentka Studiów CiM 2017/2018
dorota.piskorska@poczta.onet.pl
 
Zdecydowanie polecam wybór studiów jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą nad sobą. Poruszane były liczne tematy o których nie miałam pojęcia, wydawało mi się że mnie one nie dotyczą. Pracowałam nad własnymi ograniczeniami i przekonaniami. Po tych studiach poznałam siebie. Teraz czuję się pewniej, jestem bardziej zintegrowana ze swoim wewnętrznym ja, żyję tak jak chcę. Chciałam rozwinąć siebie i zmienić coś w swoim życiu. Oba cele osiągnęłam :)
Asia, Manager Sprzedaży, Absolwentka Studiów CiM 2017/2018
 

Studia Coaching i Mentoring Organizacyjny to wspaniałe doświadczenie: rozwijajace, inspirujące, motywujące. Bardzo duża dawka wiedzy i praktyki, świetni wykładowcy, otwarci i serdeczni koledzy, ciepła i pełna entuzjazmu atmosfera współpracy. Studia dały mi nie tylko wiedzę i praktyczne umiejętności, dzięki którym mogę naprawdę nazwać się coachem, ale też pozwoliły mi lepiej zrozumieć siebie - i zmienić się na lepsze. Wierzę, że dzięki temu będę mogła więcej dać innym nie tylko jako coach i menadżer, ale także jako żona, matka i przyjaciel.  

Agata Tuszyner - Absolwentka Studiów Coaching i Mentoring Organizacyjny- Uniwersytet Łódzki, rocznik 2014/2015 , ATuszyner@gmail.com 

 

Wszystko zależy od tego czego oczekujemy i czy jesteśmy gotowy i otwarci, żeby z tego skorzystać. Ja poszła na te studia dla siebie dla swojego samorozwoju. Z każdych zajęć wyniosłam coś dla siebie. Większość prowadzących to bardzo ciekawe osobowości, które chętnie dzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniem. Myślę, że zrobiłam pierwszy krok i tylko ode mnie zależy jak to wykorzystam. Nie żałuję tego spędzonego roku wiele się nauczyłam, patrzę na otaczający świat z innej perspektywy. Poznałam wielu ciekawych ludzi, którzy razem ze mną odkrywali tajniki czym jest coaching. Jak dla mnie to było bardzo ciekawe i cenne doświadczenie. 

Agnieszka Wojtasiak- Absolwentka Studiów Coaching i Mentoring Organizacyjny- Uniwersytet Łódzki, rocznik 2014/2015 

 

Studia podyplomowe, które naprawdę rozwijają. Wykładowcy prezentujący różne podejścia coachingowe oraz różne osobowości, a dodatkowo moduł CoachWise Coaching Essentials w programie i cenie studiów. Nie sposób nie wspomnieć o pozytywnej atmosferze, która towarzyszy tym studiom. Spotkałem wiele ciekawych osób, nawiązały się przyjaźnie, a przy okazji poznałem bliżej Łódź. Zdecydowanie polecam.

Michał Kinstler, coach ICC -  Absolwent Studiów Coaching i Mentoring Organizacyjny- Uniwersytet Łódzki, rocznik 2014/2015

 

Gdy pytam sama siebie co mi dały te studia, to trudno opisać to w kilku słowach. Na początku byłam osobą, której wydawało się, że wie dokładnie, co to jest coaching lecz okazało się, że daleka jestem od prawdy. Studiując CiM miałam okazję i za to dziękuję zobaczyć prawdziwą wartość coaching. Przez ostatni roku zdobyłam wiedzę, która pozwala mi rozwinąć się jako osoba, która pragnie zostać Coachem i cieszyć się z kontaktów z moimi Klientami. Ten czas był dla mnie bardzo intensywny, miałam okazję spotkać wspaniałych ludzi, którzy potrafili stworzyć atmosferę otwartości i chęci do dzielenia się swoją wiedzą. Stworzyliście warunki bym mogła poznać siebie i pobyć ze sobą, zdać sobie sprawę: co jest dla mnie ważne, gdzie jestem i gdzie chce być. Tutaj nauczyłam się wyznaczać sobie cele. Poznałam prawdziwą Anie. Jestem zadowolona z tego kim jestem – choć zdaję sobie sprawę jak jeszcze przede mną droga by zrealizować swój cel, czyli stać się najlepszym Coachem. Tu nauczyłam się cieszyć i celebrować każdy mój mały sukces i umacniać go. Pytania otwarte z każdym dniem stają się oczywiste.
Po zajęciach wychodziłam zmotywowana do pracy nad sobą i z jednej strony jest mi bardzo mi przykro, że to już koniec jakiegoś etapu, a z drugiej strony jestem dumna, że dałam radę i wkład jaki włożyłam w poznanie siebie i rozwój nie tylko jako przyszłego Coacha, ale przede wszystkim jako człowieka jest ogromny i za to Wam dziękuję.

Ania Łódź - Absolwentka Studiów Coaching i Mentoring Organizacyjny- Uniwersytet Łódzki, rocznik 2013/2014
ania-jankowska@o2.pl

Studia te przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania. Program jest idealnym połączeniem ogromnej dawki wiedzy teoretycznej i ćwiczeń praktycznych. Dziękuję organizatorom i wspaniałym wykładowcom za mnóstwo inspiracji i pozytywnej energii, za uświadomienie sobie roli spojrzenia na temat z innej perspektywy i siły stanu „wyjścia ze strefy komfortu”. Te studia naprawdę zmieniają ludzi – POLECAM !!!
Tomasz Wojtasiak - Absolwent Studiów Coaching i Mentoring Organizacyjny- Uniwersytet Łódzki, rocznik 2013/2014
tomasz.wojtasiak@poczta.onet.pl

Z czystym sumieniem stwierdzam – mam wiedzę po którą do Was przyszedłem.
Krzysztof - Absolwent Studiów Coaching i Mentoring Organizacyjny- Uniwersytet Łódzki, rocznik 2013/2014
ascendent@vp.pl

Te studia były niesamowitą przygodą. Nie tylko poznałam ciekawych ludzi z pasją i zachwytem coachingiem ale również poddałam się zmianie. Sprawdzenie coachingu na sobie jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu, że to działa, zmienia, pokazuje nowe możliwości. Metamorfoza jaką przeszłam przez ten rok akademicki będzie miała ogromny wpływ na mój dalszy rozwój, dlatego polecam te studia każdemu szukającemu zmiany jak również tym, którzy chcą zgłębić tajemnice coachingu i mentoringu.
Paulina - Absolwentka Studiów Coaching i Mentoring Organizacyjny- Uniwersytet Łódzki, rocznik 2013/2014

Uczestnicząc w studiach podyplomowych o kierunku Coaching i Mentoring Organizacyjny osiągnęłam wiele korzyści, do największych zaliczyć należy solidne przygotowanie praktyczne do rozpoczęcia samodzielnej pracy coacha. Organizatorzy kierunku wkładają wiele wysiłku w dobór kadry, która składa się z fachowców i praktyków. Są to ludzie mądrzy i odpowiedzialni, o szerokich horyzontach intelektualnych, tolerancyjnych i otwartych na odmienne poglądy i idee. Najwyższą siłą organizacji tego kierunku jest różnorodność, swoboda dyskusji i możliwość przećwiczenia przekazywanej wiedzy w trakcie zajęć.
Stella - Absolwentka Studiów Coaching i Mentoring Organizacyjny- Uniwersytet Łódzki, rocznik 2013/2014
stella.sosnowska@gmail.com

Decyzja o podjęciu studiów na kierunku CiM UŁ była jedną z najlepszych jaką podjęłam w ostatnim czasie. Wspaniałe doświadczenie, czas rozwoju , kreatywności, inspiracji. Czas zdobywania praktycznych umiejętności przekazywanych w formie warsztatowej przez profesjonalistów i pasjonatów swojej pracy. Zdobyłam wiedzę nie tylko o coachingu i mentoringu, ale również o sobie samej. Atmosfera pracy i współdziałania była niesamowita - tworzyli ją wykładowcy i my , studenci. Gorąco polecam ten kierunek zarówno dla osób, które chcą wykonywać zawód coacha, jak i dla tych, które chcą wykorzystać elementy coachingu / mentoringu w obecnej pracy.
Ale uwaga ! Istnieje również niebezpieczeństwo - te studia zmieniają ludzi , czasami radykalnie, ale zawsze na lepsze :). Jeżeli boisz się zmian to nie dla Ciebie, albo właśnie dla Ciebie :)

Anna - Absolwentka Studiów Coaching i Mentoring Organizacyjny- Uniwersytet Łódzki, rocznik 2013/2014

Te studia nie tylko pozwoliły mi nabyć i doszlifować nowe umiejętności ale dały mi dużo więcej - możliwość głębszego poznania samej siebie. Z pewnością poznaną wiedzę, techniki i narzędzia wykorzystam w pracy.
Agnieszka - Absolwentka Studiów Coaching i Mentoring Organizacyjny- Uniwersytet Łódzki, rocznik 2013/2014

 

Mnie dały wiedzę czym jest coaching i jak można go wykorzystać w zarządzaniu.
Irek - Absolwent Studiów Coaching i Mentoring Organizacyjny- Uniwersytet Łódzki, rocznik 2013/2014


Jako absolwentka studiów Executive MBA nie myślałam, że jest jeszcze wiele nowych umiejętności, których mogłabym się na podyplomowych studiach w Polsce nauczyć. Po studiach CMK zmieniłam swoje wcześniejsze zdanie. Są to bardzo praktyczne studia i to nie tylko dla osób związanych z branżą HR. Zajęcia były dynamiczne, ciekawe i daleko odbiegały od formy wykładów. Uważam, że każdy świadomy menager może wykorzystać wiele z narzędzi zaproponowanych na studiach. Dla mnie nauka aktywnego słuchania, zadawania pytań czy budowania relacji z klientem stała się niezwykłym dopełnieniem już posiadanych kompetencji.
Agata Siemińska - Absolwentka Studium Coaching, Mentoring, Konsulting personalny - Uniwersytet Łódzki 2012/2013

Studia dają wiedzę i umiejtności oraz - co może najważniejsze - inspirują. To spotkanie z ciekawymi ludzmi i bogactwem podejśc prezentowanym przez prowadzących zajęcia. Na koniec mam chęć i gotowość do wykorzystania wiedzy w praktyce. Dziękuję.
Katarzyna - Absolwentka Studium Coaching, Mentoring, Konsulting personalny - Uniwersytet Łódzki 2012/2013

Dają dużą wiedzę a także szansę na kontakt z profesjonalistami z różnych dziedzin i różnych perspektyw.
Jarek W. - Absolwent Studium Coaching, Mentoring, Konsulting personalny - Uniwersytet Łódzki 2012/2013

Dla mnie studia były wielką przygodą. Pozwoliły mi odnaleźć w sobie umiejętności i kompetencje, które były głęboko ukryte. Dały mi olbrzymi zastrzyk pozytywnej energii i uświadomiły, że jedynie przez wyjście ze swej strefy komfortu mogę w pełni realizowac swe zainteresowania i marzenia. Mnie dały one zawód a co za tym idzie szansę na nowe wspaniałe życie.
Wdzięczny coach Maciej Bartkiewicz - Absolwent Studium Coaching, Mentoring, Konsulting personalny - Uniwersytet Łódzki 2012/2013

Te studia dały mi dużo przyjemności i radości, odkryłam mnóstwo możliwości. Niezwykli prowadzący, niekonwencjonalne prowadzenie zajęć, otwartość uczestników to jak piękna podróż dająca mi nową jakość życia. Polecam.
Ania Felisiak - Absolwentka Studium Coaching, Mentoring, Konsulting personalny - Uniwersytet Łódzki, rocznik 2011/2012

Studia spełniły moje oczekiwania w 100%. Poznane metody, techniki pracy z ludźmi wykorzystuję na co dzień w pracy psychologa. Po studiach mam również dalszą wizję swojej ścieżki zawodowej i edukacyjnej w odniesieniu do coachingu. Podczas zajęć panowała ciepła, serdeczna i pełna entuzjazmu do pracy atmosfera. Rytm do niej nadawała profesjonalna kadra, która w sposób partnerski uczyła nas tajników CMK.
Sylwia - Absolwentka Studium Coaching, Mentoring, Konsulting personalny - Uniwersytet Łódzki 2011/2012