Opinie absolwentów

Studia Coaching i Mentoring Organizacyjny to wspaniałe doświadczenie: rozwijajace, inspirujące, motywujące. Bardzo duża dawka wiedzy i praktyki, świetni wykładowcy, otwarci i serdeczni koledzy, ciepła i pełna entuzjazmu atmosfera współpracy. Studia dały mi nie tylko wiedzę i praktyczne umiejętności, dzięki którym mogę naprawdę nazwać się coachem, ale też pozwoliły mi lepiej zrozumieć siebie - i zmienić się na lepsze. Wierzę, że dzięki temu będę mogła więcej dać innym nie tylko jako coach i menadżer, ale także jako żona, matka i przyjaciel.  

Agata Tuszyner - Absolwentka Studiów Coaching i Mentoring Organizacyjny- Uniwersytet Łódzki, rocznik 2014/2015 , ATuszyner@gmail.com 

 

Wszystko zależy od tego czego oczekujemy i czy jesteśmy gotowy i otwarci, żeby z tego skorzystać. Ja poszła na te studia dla siebie dla swojego samorozwoju. Z każdych zajęć wyniosłam coś dla siebie. Większość prowadzących to bardzo ciekawe osobowości, które chętnie dzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniem. Myślę, że zrobiłam pierwszy krok i tylko ode mnie zależy jak to wykorzystam. Nie żałuję tego spędzonego roku wiele się nauczyłam, patrzę na otaczający świat z innej perspektywy. Poznałam wielu ciekawych ludzi, którzy razem ze mną odkrywali tajniki czym jest coaching. Jak dla mnie to było bardzo ciekawe i cenne doświadczenie. 

Agnieszka Wojtasiak- Absolwentka Studiów Coaching i Mentoring Organizacyjny- Uniwersytet Łódzki, rocznik 2014/2015 

 

Studia podyplomowe, które naprawdę rozwijają. Wykładowcy prezentujący różne podejścia coachingowe oraz różne osobowości, a dodatkowo moduł CoachWise Coaching Essentials w programie i cenie studiów. Nie sposób nie wspomnieć o pozytywnej atmosferze, która towarzyszy tym studiom. Spotkałem wiele ciekawych osób, nawiązały się przyjaźnie, a przy okazji poznałem bliżej Łódź. Zdecydowanie polecam.

Michał Kinstler, coach ICC -  Absolwent Studiów Coaching i Mentoring Organizacyjny- Uniwersytet Łódzki, rocznik 2014/2015

 

Gdy pytam sama siebie co mi dały te studia, to trudno opisać to w kilku słowach. Na początku byłam osobą, której wydawało się, że wie dokładnie, co to jest coaching lecz okazało się, że daleka jestem od prawdy. Studiując CiM miałam okazję i za to dziękuję zobaczyć prawdziwą wartość coaching. Przez ostatni roku zdobyłam wiedzę, która pozwala mi rozwinąć się jako osoba, która pragnie zostać Coachem i cieszyć się z kontaktów z moimi Klientami. Ten czas był dla mnie bardzo intensywny, miałam okazję spotkać wspaniałych ludzi, którzy potrafili stworzyć atmosferę otwartości i chęci do dzielenia się swoją wiedzą. Stworzyliście warunki bym mogła poznać siebie i pobyć ze sobą, zdać sobie sprawę: co jest dla mnie ważne, gdzie jestem i gdzie chce być. Tutaj nauczyłam się wyznaczać sobie cele. Poznałam prawdziwą Anie. Jestem zadowolona z tego kim jestem – choć zdaję sobie sprawę jak jeszcze przede mną droga by zrealizować swój cel, czyli stać się najlepszym Coachem. Tu nauczyłam się cieszyć i celebrować każdy mój mały sukces i umacniać go. Pytania otwarte z każdym dniem stają się oczywiste.
Po zajęciach wychodziłam zmotywowana do pracy nad sobą i z jednej strony jest mi bardzo mi przykro, że to już koniec jakiegoś etapu, a z drugiej strony jestem dumna, że dałam radę i wkład jaki włożyłam w poznanie siebie i rozwój nie tylko jako przyszłego Coacha, ale przede wszystkim jako człowieka jest ogromny i za to Wam dziękuję.

Ania Łódź - Absolwentka Studiów Coaching i Mentoring Organizacyjny- Uniwersytet Łódzki, rocznik 2013/2014
ania-jankowska@o2.pl

Studia te przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania. Program jest idealnym połączeniem ogromnej dawki wiedzy teoretycznej i ćwiczeń praktycznych. Dziękuję organizatorom i wspaniałym wykładowcom za mnóstwo inspiracji i pozytywnej energii, za uświadomienie sobie roli spojrzenia na temat z innej perspektywy i siły stanu „wyjścia ze strefy komfortu”. Te studia naprawdę zmieniają ludzi – POLECAM !!!
Tomasz Wojtasiak - Absolwent Studiów Coaching i Mentoring Organizacyjny- Uniwersytet Łódzki, rocznik 2013/2014
tomasz.wojtasiak@poczta.onet.pl

Z czystym sumieniem stwierdzam – mam wiedzę po którą do Was przyszedłem.
Krzysztof - Absolwent Studiów Coaching i Mentoring Organizacyjny- Uniwersytet Łódzki, rocznik 2013/2014
ascendent@vp.pl

Te studia były niesamowitą przygodą. Nie tylko poznałam ciekawych ludzi z pasją i zachwytem coachingiem ale również poddałam się zmianie. Sprawdzenie coachingu na sobie jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu, że to działa, zmienia, pokazuje nowe możliwości. Metamorfoza jaką przeszłam przez ten rok akademicki będzie miała ogromny wpływ na mój dalszy rozwój, dlatego polecam te studia każdemu szukającemu zmiany jak również tym, którzy chcą zgłębić tajemnice coachingu i mentoringu.
Paulina - Absolwentka Studiów Coaching i Mentoring Organizacyjny- Uniwersytet Łódzki, rocznik 2013/2014

Uczestnicząc w studiach podyplomowych o kierunku Coaching i Mentoring Organizacyjny osiągnęłam wiele korzyści, do największych zaliczyć należy solidne przygotowanie praktyczne do rozpoczęcia samodzielnej pracy coacha. Organizatorzy kierunku wkładają wiele wysiłku w dobór kadry, która składa się z fachowców i praktyków. Są to ludzie mądrzy i odpowiedzialni, o szerokich horyzontach intelektualnych, tolerancyjnych i otwartych na odmienne poglądy i idee. Najwyższą siłą organizacji tego kierunku jest różnorodność, swoboda dyskusji i możliwość przećwiczenia przekazywanej wiedzy w trakcie zajęć.
Stella - Absolwentka Studiów Coaching i Mentoring Organizacyjny- Uniwersytet Łódzki, rocznik 2013/2014
stella.sosnowska@gmail.com

Decyzja o podjęciu studiów na kierunku CiM UŁ była jedną z najlepszych jaką podjęłam w ostatnim czasie. Wspaniałe doświadczenie, czas rozwoju , kreatywności, inspiracji. Czas zdobywania praktycznych umiejętności przekazywanych w formie warsztatowej przez profesjonalistów i pasjonatów swojej pracy. Zdobyłam wiedzę nie tylko o coachingu i mentoringu, ale również o sobie samej. Atmosfera pracy i współdziałania była niesamowita - tworzyli ją wykładowcy i my , studenci. Gorąco polecam ten kierunek zarówno dla osób, które chcą wykonywać zawód coacha, jak i dla tych, które chcą wykorzystać elementy coachingu / mentoringu w obecnej pracy.
Ale uwaga ! Istnieje również niebezpieczeństwo - te studia zmieniają ludzi , czasami radykalnie, ale zawsze na lepsze :). Jeżeli boisz się zmian to nie dla Ciebie, albo właśnie dla Ciebie :)

Anna - Absolwentka Studiów Coaching i Mentoring Organizacyjny- Uniwersytet Łódzki, rocznik 2013/2014

Te studia nie tylko pozwoliły mi nabyć i doszlifować nowe umiejętności ale dały mi dużo więcej - możliwość głębszego poznania samej siebie. Z pewnością poznaną wiedzę, techniki i narzędzia wykorzystam w pracy.
Agnieszka - Absolwentka Studiów Coaching i Mentoring Organizacyjny- Uniwersytet Łódzki, rocznik 2013/2014

 

Mnie dały wiedzę czym jest coaching i jak można go wykorzystać w zarządzaniu.
Irek - Absolwent Studiów Coaching i Mentoring Organizacyjny- Uniwersytet Łódzki, rocznik 2013/2014


Jako absolwentka studiów Executive MBA nie myślałam, że jest jeszcze wiele nowych umiejętności, których mogłabym się na podyplomowych studiach w Polsce nauczyć. Po studiach CMK zmieniłam swoje wcześniejsze zdanie. Są to bardzo praktyczne studia i to nie tylko dla osób związanych z branżą HR. Zajęcia były dynamiczne, ciekawe i daleko odbiegały od formy wykładów. Uważam, że każdy świadomy menager może wykorzystać wiele z narzędzi zaproponowanych na studiach. Dla mnie nauka aktywnego słuchania, zadawania pytań czy budowania relacji z klientem stała się niezwykłym dopełnieniem już posiadanych kompetencji.
Agata Siemińska - Absolwentka Studium Coaching, Mentoring, Konsulting personalny - Uniwersytet Łódzki 2012/2013

Studia dają wiedzę i umiejtności oraz - co może najważniejsze - inspirują. To spotkanie z ciekawymi ludzmi i bogactwem podejśc prezentowanym przez prowadzących zajęcia. Na koniec mam chęć i gotowość do wykorzystania wiedzy w praktyce. Dziękuję.
Katarzyna - Absolwentka Studium Coaching, Mentoring, Konsulting personalny - Uniwersytet Łódzki 2012/2013

Dają dużą wiedzę a także szansę na kontakt z profesjonalistami z różnych dziedzin i różnych perspektyw.
Jarek W. - Absolwent Studium Coaching, Mentoring, Konsulting personalny - Uniwersytet Łódzki 2012/2013

Dla mnie studia były wielką przygodą. Pozwoliły mi odnaleźć w sobie umiejętności i kompetencje, które były głęboko ukryte. Dały mi olbrzymi zastrzyk pozytywnej energii i uświadomiły, że jedynie przez wyjście ze swej strefy komfortu mogę w pełni realizowac swe zainteresowania i marzenia. Mnie dały one zawód a co za tym idzie szansę na nowe wspaniałe życie.
Wdzięczny coach Maciej Bartkiewicz - Absolwent Studium Coaching, Mentoring, Konsulting personalny - Uniwersytet Łódzki 2012/2013

Te studia dały mi dużo przyjemności i radości, odkryłam mnóstwo możliwości. Niezwykli prowadzący, niekonwencjonalne prowadzenie zajęć, otwartość uczestników to jak piękna podróż dająca mi nową jakość życia. Polecam.
Ania Felisiak - Absolwentka Studium Coaching, Mentoring, Konsulting personalny - Uniwersytet Łódzki, rocznik 2011/2012

Studia spełniły moje oczekiwania w 100%. Poznane metody, techniki pracy z ludźmi wykorzystuję na co dzień w pracy psychologa. Po studiach mam również dalszą wizję swojej ścieżki zawodowej i edukacyjnej w odniesieniu do coachingu. Podczas zajęć panowała ciepła, serdeczna i pełna entuzjazmu do pracy atmosfera. Rytm do niej nadawała profesjonalna kadra, która w sposób partnerski uczyła nas tajników CMK.
Sylwia - Absolwentka Studium Coaching, Mentoring, Konsulting personalny - Uniwersytet Łódzki 2011/2012