Monika Zabrocka

Absolwentka studiów podyplomowych

"Coaching, Mentoring i Konsulting personalny"

2012/2013 na Uniwersytecie Łódzkim

 

 

kontakt: 502 259 759
mail: zabrocka.monika@gmail.com

 

Rodzaje coachingu:
- Life coaching
- Coaching kariery

 
O mnie

Zawodowo:

Absolwentka studiów podyplomowych Coaching, mentoring, konsulting personalny UŁ, z certyfikatem kompetencji w zakresie pracy metodą coachingu.
Zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystuję w codziennej pracy zawodowej zarówno jako coach, kierownik zespołu, jak i wykładowca na studiach podyplomowych.
Jestem również Członkiem Narodowego Forum Doradztwa Kariery, na gruncie którego prowadzę sesje coachingowe, wspierając studentów i absolwentów w osiąganiu wyznaczonych celów rozwojowych.
Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym coacha ICF.

Prywatnie:

Uwielbiam podróże, jazdę konną i dobrą kuchnię – szczególnie tę, która serwuje nowe smaki i zapachy. Interesuję się również projektowaniem i aranżacją wnętrz.
Jednym słowem bliskie jest mi wszystko, co pobudza wyobraźnię, napędza ruch i kreuje piękno. W poniedziałkowe popołudnia można mnie spotkać w łódzkim oddziale ICF na warsztatach rozwojowych organizowanych dla sympatyków coachingu.


Oferta

Zapraszam na 60-minutowe sesje coachingowe wszystkich poszukujących zmian, inspiracji i odpowiedzi na nurtujące pytania. Sesje coachingowe prowadzę od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych, spotkania weekendowe w godzinach ustalonych z klientem. Pierwsza sesja coachingowa jest zawsze bezpłatna.
Zapraszam do kontaktu.

 

Moje motto w pracy coachingowej

Odpowiedzi szukaj w sobie.

 

To co nas wyroznia