Jeremiasz Gorzędowski


Certyfikowany coach i trener, mgr inż.

 

Absolwent studiów podyplomowych

"Coaching, Mentoring i Konsulting personalny"

2011/2012 na Uniwersytecie Łódzkim

 

 

kontakt:
mail: jeremiasz.gorzedowski@coachingu.pl
telefon: 605 923 546
www.portal.o.coachingu.pl
www.impro-coaching.pl

 

Rodzaje coachingu:
- coaching dla studentów
- coaching kariery
- coaching dla menadżerów

 

O mnie
- zawodowo:
Certyfikowany coach UŁ oraz trener Fundacji 11 Muz. Absolwent Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej na kierunku Biomedical Engineering. Od 2008 roku prowadzi szkolenia i warsztaty sprzedażowe dla biznesu oraz szkolenia z umiejętności twardych obsługi komputera oraz z wdrożeń platform e-biznesowych. Coaching jest jego pasją. Posiadana przez niego wiedza poparta jest praktyką – zajmował się zarówno pracą naukową jak i techniczną. Przez wiele miesięcy zarządzał zespołem sprzedażowym, poznając tę relację „od kuchni”.

- prywatnie:
Szczęśliwy mąż i ojciec. Rodzina jest dla niego wsparciem i wyznacznikiem dalszych działań. W chwilach wolnych pływa i rozwija się jako pianista. Uwielbia muzykę klasyczną, zwłaszcza twórczość Fryderyka Chopina. Jest wrażliwy na piękno natury i sztuki; lubi podróżować i poznawać nowe miejsca. Uwielbia słodycze.
 

Oferta
Swoją ofertę coachingu kieruję do wszystkich studentów na każdym etapie nauki – m.in. jako pomoc w adaptacji w nowej sytuacji, nowym środowisku, jako pomoc w efektywnej i łatwej nauce, w wyborze ścieżki kariery, jako wsparcie w trudnych momentach.

Oferta skierowana jest także do osób zaczynających swoją karierę zawodową i chcących określić co będzie dla nich najlepsze i w którą stronę mają zmierzać. A także do tych, którzy chcą szybciej zaadaptować się w nowym miejscu pracy i rozwinąć skrzydła. Oferuję wsparcie również tym, którzy są już zmęczeni latami pracy w jednym miejscu i nie wiedzą co zrobić, aby znów poczuć się naprawdę szczęśliwymi.
 

To co nas wyroznia